Förtroendevalda i Bollebygds kommun

Peter Hellberg (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-03-01 - 2022-12-31