Förtroendevalda i Bollebygds kommun

Tomas Andersson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ordförande 2018-10-16 - 2022-10-14