Förtroendevalda i Bollebygds kommun

Patrik Karlsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ordförande 2019-03-01 - 2022-12-31